آیا لابی شما یک مسئولیت است؟ پنج دلیل اصلی برای نگهداری از درهای لابی

آیا لابی شما یک مسئولیت است؟ پنج دلیل اصلی برای نگهداری از درهای لابی

 

 

 

ورودی شما اولین چیزی است که مردم هنگام ورود به کسب و کار شما می بینند. برای ایجاد یک تأثیر خوب، معمولاً صاحبان مشاغل زیبایی‌شناسی را مانند رنگ مناسب برای دیوارها، نورپردازی و تزئینات زیبای دیوار در نظر می‌گیرند. با این حال، چیزی که نباید نادیده گرفته شود، چیزی است که برای حفظ امنیت مشتریان شما لازم است. مراقبت و نگهداری مناسب از همه چیز شیشه ای – از در گرفته تا پنجره – نیز باید از لحظه راه اندازی یک تجارت جدید در نظر گرفته شود. پس از آن نیز باید دائماً برای همیشه نظارت شوند، و در اینجا دلایلی وجود دارد که بخشی از استراتژی تعمیر و نگهداری هوشمند است.

پنج مزیت برتر نگهداری درب (و پنجره) لابی

۱٫ امنیت درهای آسیب دیده و ناایمن می توانند برای اموال و جان انسان ها خطر ایجاد کنند. گاوصندوق هایی وجود دارد که همه را ایمن نگه می دارد، اما بدون نگهداری مناسب درب، امنیت ممکن است از بین برود. مطمئن شوید که قاب ها، حسگرها و فنرها به درستی مراقبت و نگهداری می شوند.

۲٫ مسئولیت انطباق با ADA یک نگرانی پیچیده و همیشه در حال تغییر برای هر کسب و کاری است که به مردم خدمت می کند. این یک تعهد مستمر تحت دستورات ADA است و درها باید حفظ شوند تا همچنان در دسترس باشند. به گفته معمار متخصص در دسترس، Janis Kent، FAIA، CASp، اقامتگاه های عمومی باید در شرایط کاری قابل اجرا نگهداری شوند و طبق قانون معلولیت های آمریکا به آسانی در دسترس و قابل استفاده برای افراد دارای معلولیت باشند (به ویژه تحت بخش ۳۶٫۲۱۱ Maintenance of Accessible) ویژگی ها.) نگرانی های اضافی سرعت بسته شدن و نیروی عملیاتی است. ابزارهای خاصی برای آزمایش برای اطمینان از انطباق با مقررات دسترسی مورد نیاز است.

… این جنبه از درها و دروازه ها باید تحت استانداردهای ADA حفظ شود. این که آیا این یک “تنظیم” سالانه است یا بیشتر یا کمتر ممکن است به سن و شرایط ساختمان و حتی به مکانیسم های نزدیک تر نصب شده بستگی داشته باشد. مطابقت داشتن درها، دسترسی بیشتر و شاید چالش های قانونی کمتری را فراهم می کند.

۳٫ هزینه کلی عملیاتی کمتر و زمان توقف
اگر یک درب به درستی نگهداری شود، می توانید انتظار داشته باشید که هزینه عملیاتی کلی کمتری برای تعمیر مشکلات پیش آمده داشته باشید. به جای اینکه منتظر بمانید تا پانل خراب یا خراب شود، بهتر است بازرسی های معمولی داشته باشید که علائم اولیه خرابی را تشخیص دهد. با تشخیص زودهنگام، مشکلات را می توان به سرعت تنظیم کرد یا قبل از تبدیل شدن به یک مشکل بزرگتر که ممکن است نیاز به تعویض قطعات و تعمیر داشته باشد، اجتناب کرد. هنگامی که در مراحل اولیه کشف می شود، بهینه سازی و تنظیم قطعه ای که مطابق با مشخصات کار نمی کند، اغلب مقرون به صرفه تر از تعویض آن است. در برخی موارد، اگر قسمت ضروری باید سفارش داده شود و زمان طولانی درگیر باشد، زمان برای در نظر گرفتن از دست رفته است.

۴٫ ظاهر
اگر درب شما از شیشه ساخته شده است، مهم است که درب را در شرایط کاری عالی نگه دارید تا ظاهر حرفه ای مناسبی برای کسب و کار شما ایجاد کند. اگر کمی از خراش مراقبت نشود، می تواند منجر به خرد شدن، ترک خوردن یا مسئولیت بزرگتر شود. اگر باز یا بسته شدن کمتر از یکنواختی به وضوح مشهود باشد، توجه به جزئیاتی که کسب و کار شما به مشتریان یا مشتریان شما خواهد کرد، نوید خوبی ندارد. عموماً اعتقاد بر این است که آنچه مردم می بینند، به دست می آورند. از لحظه ای که مستاجران یا مشتریان وارد ساختمان یا کسب و کار شما می شوند، همه علائم باید نشان دهند که توجه به جزئیات برای مالکان مهم است.

۵٫ ارزش
ورودی به خوبی مراقبت شده ارزش کلی ساختمان را به همراه خواهد داشت. اگر درب دارید که به درستی کار نمی کند یا دارای ایرادات زیبایی است، سرمایه گذاری مالک را به خطر می اندازد.

جایزه – ۶٫ آرامش ذهن
هنگامی که تعمیر و نگهداری مناسب درب را تمرین می کنید، نیازی به نگرانی در مورد مشکلات احتمالی مسئولیت نیست. شما رویه های مناسبی را برای حفظ امنیت کسب و کار، مشتریان، خانواده و اموال خود دنبال کرده اید.

ورودی‌ها و درهای تجاری، چه در نظر گرفته شده و چه غیرمنتظره، روز به روز مورد سوء استفاده قابل توجهی قرار می‌گیرند. بر خلاف یک درب مسکونی معمولی، استفاده زیاد درب های تجاری به خود درب و تمام سخت افزار آن آسیب وارد می کند. تعمیر و نگهداری پیشگیرانه تضمین می کند که درهای شما برای مدت طولانی در شرایط کار بهینه باقی می مانند. این کار باید به طور مرتب بسته به تردد پیاده، حداقل یک یا دو بار در سال انجام شود تا طول عمر درب تجاری شما افزایش یابد. کارشناسان شیشه گیروکس پیشنهاد می کنند درهای تجاری خود را در اوایل بهار و اواخر پاییز بررسی کنید.
درهای ورودی ساختمان و لابی در معرض فرسودگی قابل توجهی هستند. اگر امیدوارید درهای شما عمر مورد انتظار خود را حفظ کنند، از استفاده از نیروی بیش از حدی که گاهی صرفاً برای باز کردن آنها اعمال می شود آگاه باشید. به عنوان مثال، باز کردن یک در یا باز نگه داشتن آن برای مدت طولانی، احتمالاً عمر درب شما را چندین سال کاهش می دهد. سخت افزار نیز تحت تأثیر استفاده مداوم و گاهی اوقات سوء استفاده قرار می گیرد. با چرخاندن شدید کلید هنگام باز کردن قفل درها، قفل‌ها و کلیدها شکسته می‌شوند – رویدادی که هیچ کسب و کاری آرزو نکرده است. اگر برای باز کردن یا باز کردن قفل در لابی به نیروی بیش از حد نیاز باشد، این به تنهایی می‌تواند نشانه‌ای از مسائل عمیق‌تری باشد که باید مورد توجه قرار گیرد.
خط آخر این است که آیا شما به این مسائل نگهداری و تعمیرات قبل از تبدیل شدن به یک بدهی رسیدگی می کنید یا بعد از تبدیل شدن به یک حادثه، تفاوت در دانستن اینکه از کجا شروع کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *